آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان فارسی

اندروید چیست؟ چه پیش زمینه ای برای آموزش آن نیاز داریم؟ آیا زبان خاصی برای آموزش آن نیاز داریم؟ آموزش های این دوره به چه صورتی می باشد؟
برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در مورد اندروید می توانید به سایت خود اندروید مراجعه کنید و اطلاعات بیشتری در مورد اندروید، اخرین ورژن اندروید و sdk های مختلف را می توانید ببینید. در آموزشی که ما برای شما آماده کرده ایم با توجه به، به روزترین اطلاعات در مورد اندروید ایجاد شده است.
تعریفی از اندروید تمام مسائل را برای ما روشن خواهد کرد. آیا اندروید فقط در موبایل ها استفاده دارد؟ اندروید سیستم عاملی می باشد که در گذشته فقط برای موبایل استفاده داشت و همه آن را به این عنوان می شناختند. ولی با پیشرفت علم کامپیوتر و برنامه نویسی، این رویه نیز تغییر کرد، یعنی به گونه ای شد که امروزه سیستم عامل اندروید به عنوان سیستم عامل، در اکثر دستگاه های هوشمند پیدا می شود.
علاقه مندان به برنامه نویسی اندروید، باید برای شروع زبان مخصوص اندروید را به صورت کامل فرا بگیرند، در مرحله ی بعد است که مشخص می شود آیا می توانید برای اندروید برنامه نویسی کنید یا نه.
اگر می خواهید برای اندروید برنامه نویسی کنید، باید زبان هایی مثل جاوا را مسلط باشید.
برای دریافت آموزش های این دوره، می توانید با سایت آراد سئو در تماس باشید و از نحوه ی آموزش ها نیز اطلاع پیدا کنید. آموزش های ما توسط برترین برنامه نویسیان ایران تهیه می شود.
منبع: آرادسئو

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.